دستکش های تمام چرم

کلیه قسمتهای این نوع از دستکش صنعتی تولید شده از چرم اشبالت می باشد. و در صنایعی همچون جوشکاری، ریخته گری، فعالیت های عمرانی و صنایع سنگین استفاده می گردد. در ادامه به معرفی انواع این رسته از دستکش های صنعتی و ایمنی می پردازیم.

 

دستکش تمام چرم

مدل: LG

این محصول که در بازار به دستکش جوشکاری نیز معروف می باشد. برای تولید این دستکش جوشکاری از ضخیم ترین اشبالت با انعطاف پذیری فوق العاده استفاده می گردد. داخل دستکش کاملا با آستر پوشیده شده است. ضمنا در نواحی حساس با درگیری بالا با قطعات تیز، برنده و داغ توسط نوارهای باریک چرمی مغزی دوزی می گردد. این محصول در سه سایز مختلف تولید می شود.

مشخصات فیزیکی دستکش تمام چرم : طول ۳۰ سانتی متر، ۳۵ سانتی متر، ۴۰ سانتی متر

 

 

 

 

دستکش تمام چرم دوبل

مدل: LGD

این محصول مشابه دستکش تمام چرم بوده با این تفاوت که در ناحیه کف دست و انگشت شصت دولایه اشبالت دوخته شده است تا در برابر سایش و دماهای بالای صنایع تاب آوری و ایمنی بیشتری داشته باشد. داخل دستکش کاملا با آستر پوشیده شده است. در ضمن برحسب نیاز مصرف کننده، دوخت دو لایه اشبالت کف دست به صورت یک دوخت، دو دوخت و سه دوخت با نخ های متفاوت نسوز (کولار) و یا سیم می باشد.

مشخصات فیزیکی دستکش تمام چرم دوبل : طول ۳۰ سانتی متر، ۳۵ سانتی متر، ۴۰ سانتی متر

 

 

 

 

دستکش تمام چرم طرح کره ای

مدل: LGC

این محصول مشابه دستکش تمام چرم بوده؛ با این تفاوت که در ناحیه بیرونی انگشت اشاره هیچ درزی وجود ندارد تا تاب آوری و استحکام محصول در مقابل با سایش های صنایع سنگین افزایش یابد. برای تولید این دستکش جوشکاری از ضخیم ترین اشبالت با انعطاف پذیری فوق العاده استفاده می گردد. داخل دستکش کاملا با آستر پوشیده شده است.

مشخصات فیزیکی دستکش تمام چرم طرح کره ای : طول ۳۰ سانتی متر، ۳۵ سانتی متر، ۴۰ سانتی متر

 

 

 

 

دستکش تمام چرم طرح کره ای دوبل

مدل: LGCD

این دستکش به لحاظ ظاهری شبیه دستکش تمام چرم  طرح کره ای بوده اما در ناحیه کف دست، انگشت شصت و انگشت اشاره دارای دو لایه چرم جهت افزایش ایمنی بیشتر در مقابل آسیب های احتمالی محیط کار می باشد. داخل دستکش کاملا با آستر پوشیده شده است. در ضمن برحسب نیاز مصرف کننده، دوخت دو لایه اشبالت کف دست به صورت یک دوخت، دو دوخت و سه دوخت با نخ های متفاوت نسوز (کولار) و یا سیم می باشد.

مشخصات فیزیکی دستکش تمام چرم طرح کره ای دوبل : طول ۳۰ سانتی متر، ۳۵ سانتی متر، ۴۰ سانتی متر

 

 

 

دستکش هوبارت

مدل: LGH

این دستکش ایمنی، شبیه به دستکش تمام چرم می باشد. با این تفاوت که پشت دستکش هوبارت به صورت یک تکه و بدون دوخت می باشد. داخل دستکش کاملا با آستر پوشیده شده است. مواد به کار گرفته شده در این دستکش صنعتی مرغوبترین اشبالت با انعطاف پذیری بالا می باشد. در نواحی حساس با درگیری بالا با قطعات تیز، برنده و داغ توسط نوارهای باریک چرمی مغزی دوزی می شود.

مشخصات فیزیکی دستکش هوبارت : طول ۳۵ سانتی متر

 

دستکش آتشکار

مدل: LGF

این دستکش از مرغوبترین اشبالت با انعطاف پذیری فوق العاده تولید می گردد. مشخصه بارز این محصول نوع قالب منحصر به فرد به کارگرفته شده به صورت تک انگشتی می باشد. لازم به ذکرست که تمامی سطوح این دستکش ایمنی به جز ناحیه مچ به صورت دولایه از چرم دوخته شده است تا در برابر دمای بالای مواد مذاب از دستان ارزشمند کارگران محافظت نماید. داخل دستکش کاملا با آستر پوشیده شده است. در ضمن برحسب نیاز مصرف کننده، دوخت دو لایه اشبالت کف دست به صورت یک دوخت، دو دوخت و سه دوخت با نخ های متفاوت نسوز (کولار) و یا سیم می باشد.

مشخصات فیزیکی دستکش آتشکار : طول ۳۵ سانتی متر