سایر محصولات

سایر محصولات تولید شده این مجموعه شامل پیش بند چرمی، آستین چرمی، روپایی چرمی، کلاه محافظ چرمی(مقنعه جوشکاری) و مچ بند چرمی از اشبالت قابل انعطاف جهت حفاظت و ایمنی صنعت کاران صنایعی همچون جوشکاری و ریخته گری می باشد. ضمنا بر حسب درخواست مصرف کننده کلیه محصولات به صورت پارچه ای و مشمعی قابل تولید می باشند. در ادامه به معرفی این محصولات می پردازیم.

 

پیشبند

مدل: WA

این محصول قابل تولید از مواد اولیه ای چون اشبالت، پارچه و مشمع می باشد. نوع چرمی تولید شده از اشبالت را در بازار  پیشبند جوشکاری نیز می نامند. مهمترین کاربرد آن مراقبت از بدن جوشکاران و برشکاران در مقابل آسیب های ناشی از  پاشش ذرات جوشکاری و برشکاری می باشد. نوع پارچه ای این پیشبند برحسب درخواست مشتری، از انواع برزنتی و کتانی با رنگ های متفاوت تولید می گردد. نوع مشمعی این محصول برحسب نیاز از مشمع با ضخامت های گوناگون قابل تولید می باشد. پیشبند مشمعی اغلب در صنایع خودرو سازی، بسته بندی و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است این محصول حسب نیاز مشتری قابلیت تولید با آستر و یا بدون آستر را دارا می باشد.

مشخصات فیزیکی پیشبند :  طول۹۰سانتی متر   عرض۶۰ سانتی متر  **بسته به محیط و نوع فعالیت صنعتی در ابعاد مختلف تولید می گردد.

 

آستین چرمی

مدل: WS

این محصول قابل تولید از مواد اولیه ای چون اشبالت و پارچه می باشد. بارز ترین کاربرد نوع چرمی این محصول مراقبت از دست صنعت کاران در مقابل آسیب های ناشی از  پاشش ذرات جوشکاری، برشکاری و مواد مذاب می باشد. کاربرد نوع پارچه ای این نوع آستین ایمنی اغلب در صنایع بسته بندی می باشد. در ضمن برحسب نیاز مصرف کننده این محصول به صورت با آستر نیز تولید می گردد.

مشخصات فیزیکی آستین: بسته به محیط و نوع فعالیت صنعتی در ابعاد مختلف تولید می گردد.

 

 

 

روپایی چرمی

مدل: WP

این محصول  را در بازار به نام گتر جوشکاری و پابند نیز می نامند. مهمترین کاربرد آن مراقبت از پای جوشکاران و برشکاران و صنعت گران در مقابل آسیب های ناشی از  پاشش ذرات جوشکاری و برشکاری و مواد مذاب می باشد. این محصول ایمنی از اشبالت و در طرح های گوناگون و به صورت با آستر و یا بدون آستر برحسب نیاز مشتری تولید می گردد. اشبالت به کار گرفته شده در این محصول از ضخامتی بسیار بالا برخوردار می باشد.

مشخصات فیزیکی روپایی چرمی : بسته به محیط و نوع فعالیت صنعتی در ابعاد مختلف تولید می گردد.

 

 

 

 

کلاه محافظ

مدل: WH

این محصول قابل تولید از مواد اولیه ای چون اشبالت و پارچه می باشد. بارز ترین کاربرد نوع چرمی این محصول مراقبت از سر و گردن صنعتکاران در مقابل آسیب های ناشی از  پاشش ذرات جوشکاری و مواد مذاب می باشد.کلاه محافظ چرمی از نوع اشبالت سبک قابل تولید و در بازار به نام های مقنعه چرمی و کلاه جوشکاری مشهور می باشد. نوع پارچه ای این کلاه قابل استفاده در صنایعی گوناگون می باشد. محصول یاد شده در طرح های گوناگون و به صورت با آستر و یا بدون آستر برحسب نیاز مشتری تولید می گردد.

مشخصات فیزیکی کلاه محافظ : بسته به محیط و نوع فعالیت صنعتی در ابعاد مختلف تولید می گردد.

 

 

مچ بند

مدل: AP

این محصول قابل تولید از مواد اولیه ای چون اشبالت و پارچه می باشد. بارز ترین کاربرد نوع چرمی این محصول مراقبت از مچ دست صنعتکاران در مقابل آسیب های ناشی از  پاشش ذرات جوشکاری و مواد مذاب می باشد.مچ بند چرمی از  اشبالت و نوع پارچه ای آن از برزنت مقاوم تولید می گردد. محصول یاد شده در طرح های گوناگون و به صورت با آستر و یا بدون آستر برحسب نیاز مصرف کننده تولید می گردد.

مشخصات فیزیکی مچ بند : بسته به محیط و نوع فعالیت صنعتی در ابعاد مختلف تولید می گردد.