دستکش‌های کف چرم پشت برزنتاین نوع دستکش تلفیقی از اشبالت و پارچه مقاوم برزنتی است که عمدتا در فعالیت های عمرانی، ریخته گری، سنگ زنی، تعمیرات، جابه جایی بار، مونتاژکاری و پرسکاری استفاده می شود. در ادامه به معرفی انواع مختلف این خانواده از دستکش های ایمنی و کار که بیشترین تولیدات شرکت  دستکش ایمن آریان می باشد، می پردازیم.

 

 

 

دستکش کف چرم پشت برزنت

مدل: WG

این دستکش کارگری، پرفروش ترین محصول تولیدی این مجموعه می باشد. محصول یاد شده در بازار با نام های دیگری همچون دستکش کارگری، دستکش چرمی پشت برزنتی، دستکش کف چرمی، دستکش پشت برزنتی، دستکش کف اشپالتی و یا دستکش نیمه چرمی نیز شناخته می شود. مواد اولیه به کار رفته در این دستکش، شامل باکیفیت ترین چرم اشپالت و پارچه  برزنتی می باشند. که بنا به نوع کار مصرف کننده در دو نوع با آستر و بدون آستر تولید می گردد. نظارت مستمر حین تولید و پس از تولید به مشتری این اطمینان را می دهد که محصولی با بالاترین کیفیت و کاراییی را خریداری نموده است.

لازم به ذکرست مواد اولیه بکار گرفته شده در دستکش کار؛ شامل چرم و برزنت بر اساس خواست مصرف کننده قابل تغییر در انعطاف و ضخامت چرم و نوع برزنت می باشد.

مشخصات فیزیکی دستکش کف چرم پشت برزنت : طول ۳۰ سانتی متر

 

دستکش کف چرم پشت برزنت دوبل

مدل: WGD

این دستکش کار مشابه دستکش کف چرم پشت برزنت می باشد که با توجه به دولایه بودن چرم کف دست و انگشت شصت، غالبا در صنایعی که سایش بیشتری نسبت به سایر صنایع دارا می باشند، استفاده می گردد. مواد به کار رفته در این دستکش، شامل با کیفیت ترین چرم اشپالت و پارچه های مقاوم پنبه ای برزنتی و آستر داخل دستکش می باشند. در ضمن برحسب نیاز مصرف کننده، دوخت دو لایه اشپالت کف دست به صورت یک دوخت، دو دوخت و سه دوخت با نخ های متفاوت نسوز (کولار) و یا سیم می باشد.

مشخصات فیزیکی دستکش کف چرم پشت برزنت دوبل: طول ۳۰ سانتی متر

 

 

 

دستکش کف چرم پشت برزنت طرح کانادائی

مدل: WGK

این دستکش ایمنی به لحاظ ظاهری مشابه دستکش کف چرم پشت برزنت بوده که در قسمت مچ دست جهت ایمنی بیشتر محافظی چرمی به آن دوخته شده است؛ تا از ناحیه حساس رگ های مچ دست در مقابل اشیا برنده محافظت نماید.

مشخصات فیزیکی دستکش کف چرم پشت برزنت طرح کانادایی : طول ۳۰ سانتی متر

 

 

دستکش کف چرم پشت برزنت طرح کره ای

مدل: WGC

این محصول دارای کفی از چرم و پشت پارچه ای و انگشت اشاره تمام چرم  بدون دوخت در ناحیه بیرونی این انگشت می باشد. ضمنا بر حسب تمایل مصرف کننده گاهی جهت ایمنی بیشتر برای قسمت مچ آن  یک لایه محافظ چرمی اضافه می گردد. مواد به کار گرفته شده در این دستکش کار، شامل با کیفیت ترین چرم اشبالت و پارچه برزنتی و آستر داخل دستکش می باشند.

لازم به ذکرست مواد اولیه بکار گرفته شده در دستکش کار؛ شامل چرم و برزنت بر اساس خواست مصرف کننده قابل تغییر در انعطاف و ضخامت چرم و نوع برزنت می باشد. و بر حسب افزایش سایش کار مصرف کننده امکان تولید این محصول به صورت دوبل در ناحیه کف دست نیز مقدور می باشد.

مشخصات فیزیکی دستکش کف چرم پشت برزنت طرح کره ای: طول ۳۰ سانتی متر

 

 

 

 

دستکش طرح کره ای دوبل

مدل: WGCD

این محصول دارای کفی از دولایه دوخته شده چرمی و پشت چرمی و مچ برزنتی می باشد، که در ناحیه کف دست و انگشت شصت و انگشت اشاره از دولایه چرم استفاده گردیده است تا موجب افزایش استحکام و ایمنی در صنایع با اصطحکاک بالا گردد. در ضمن برحسب نیاز مصرف کننده، دوخت دو لایه اشپالت کف دست به صورت یک دوخت، دو دوخت و سه دوخت با نخ های متفاوت نسوز (کولار) و یا سیم می باشد. این دستکش ایمنی به سبب دارا بودن مقاومت بالا قابل استفاده در صنایع ذوب فلزات می باشد.

مشخصات فیزیکی دستکش کف چرم پشت برزنت طرح کره ای دوبل : طول ۳۰ سانتی متر