دستکش‌های کف چرم پشت برزنتاین نوع دستکش تلفیقی از اشبالت و پارچه مقاوم است که عمدتا در فعالیت های عمرانی، ریخته گری، سنگ زنی، تعمیرات، جابه جایی بار، مونتاژکاری و پرسکاری استفاده می شود. در ادامه به معرفی انواع مختلف این خانواده از دستکش های کار که پرطرفدارترین محصول تولیدی ایمن آریان می باشد، می پردازیم.

 

 

 

دستکش کف چرم پشت برزنت (مهندسی)

شماره کالا: ۱

اشبالت مورد استفاده در دستکش کف چرمی با ضخامت ۱ تا ۱٫۵ mm با دوام و قابل انعطاف می باشد.

بافت پارچه برزنتی استفاده شده در ناحیه پشت و مچ دستکش دارای تراکم مناسب بوده و با توجه به سلیقه مصرف کننده در رنگهای متفاوت قابل تولید می باشد.

انگشتان میانی و انگشت شست همراه با دو نوار چرمی، دوخته شده و محل اتصال پارچه برزنتی و چرم دو بار به همراه آستر دوخته می شود.

تلفیق متناسب اشبالت نرم همراه با برزنت متراکم و رعایت کلیه اصول و مراحل دقیق دوخت، تضمینی برای موفقیت این محصول در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار می باشد.

ایمنی و آسایش باعث کاربرد فراگیر دستکش پشت برزنتی در گروه های خودرو سازی و صنایع معدنی سراسر کشور گردیده است.

 

دستکش کف چرم پشت برزنت  کف دوبل

شماره کالا: ۲

اشبالت استفاده شده در این محصول با ضخامت های ۱ تا ۱٫۵ mm منعطف در قسمت انگشتان و ۲ الی ۲٫۵ mm مقاوم در قسمت کف دست می باشد.
پارچه برزنتی استفاده شده در ناحیه پشت و مچ دستکش از الیاف پنبه ای با تراکم مناسب بوده و با توجه به سلیقه مصرف کننده در رنگ های مختلف قابل تولید می باشد.

انگشتان میانی هراه با نوار چرمی دوخته شده و محل اتصال دو لایه اشبالتی در ناحیه کف دست به صورت دو یا سه به بار دوخت با نخ های مقاوم از الیاف کولار یا استیل دوخته شده؛ همچنین محل اتصال پارچه برزنتی با چرم کف دست همراه با آستر دو بار دوخته می شود.

رعایت اصول و مراحل دقیق دوخت و استفاده از چرم با ضخامت ۲٫۵ mm در ناحیه کف دست باعث مقاومت بالای این محصول نسبت به سایش و استحکام در ضربه پذیری می گردد.

این نوع دستکش عمدتا در صنایع فولاد و معدنی به کار می رود.

 

 

دستکش کف چرم پشت برزنت (طرح چینی)

شماره کالا: ۳

اشبالت استفاده شده در این محصول از ضخامت ۱ تا ۱٫۲ mm در ناحیه انگشتان میانی و ضخامت ۱٫۲ تا ۱٫۸ mm در ناحیه کف دست و انگشت اشاره می باشد.

پشت دستکش از پارچه برزنتی متراکم و مچ آن از پارچه تقویت شده تشکیل شده است.

انگشتان میانی با نوار چرمی دوخته شده و اشبالت ناحیه کف دست با آستر تقویت شده است.

تلفیق اشبالت مرغوب ایرانی و پارچه متراکم به همراه رعایت کلیه اصول دوخت باعث کاربرد متمایز این محصول در مقایسه با محصول چینی گردیده است، به نحوی که راندمان این دستکش حداقل دوبرابر دستکش مشابه چینی و پاکستانی می باشد.

 

 

 

دستکش کف چرم پشت برزنت (طرح کره ای)

شماره کالا: ۴

اشبالت مورد استفاده در این محصول با ضخامت ۱٫۲ تا ۱٫۵ mm با دوام، قابل انعطاف و در ناحیه پشت و مچ دارای پارچه برزنتی متراکم می باشد.

انگشتان میانی و انگشت شست همراه با دو نوار اشبالتی دوخته و محل اتصال پارچه برزنتی و چرم در ناحیه کف دست دو بار به همراه آستر دوخته شده است.

انگشت اشاره تمام چرم و بدون درز در ناحیه بیرونی باعث اغزایش ایمنی این محصول در فعالیت های پرسکاری گردیده است.

لازم به ذکر است بر حسب تمایل مصرف کننده جهت ایمنی بیشتر، می توان از یک لایه محافظ چرمی در ناحیه مچ دستکش استفاده نمود.

مقاوت سایشی بالای این محصول در انگشت اشاره باعث کاربرد وسیع آن در گروه های خودروسازی گردیده است.

 

 

 

 

 

دستکش طرح کره ای دوبل

شماره کالا: ۵

این محصول از اشبالت قابل انعطاف با ضخامت ۱٫۲ الی ۱٫۵ mm در نواحی پشت و انگشتان میانی و از اشبالت مقاوم ۲٫۲ تا ۲٫۵ mm در نواحی انگشت اشاره و کف دست استفاده می گردد.

مچ دستکش از پارچه برزنتی متراکم همراه با محافظ چرمی تشکیل شده و داخل دستکش به طور کامل از آستر پوشیده شده است.

استحکام در ضربه پذیری و مقاومت بسیار بالای این دستکش در تماس با اجسام برنده باعث کاربرد آن در خطوط پرسکاری و برشکاری گردیده است.

طول دستکش: ۳۵،۳۰ و ۴۰ سانتی متر

 

دستکش کف چرم پشت برزنت (طرح کانادائی)

شماره کالا: ۶

این دستکش ایمنی از اشبالت مرغوب با ضخامت ۱ تا ۱٫۵ mm تشکیل گردیده است. پشت و مچ دستکش از پارچه متراکم و حسب سلیقه مصرف کننده در رنگ های متفاوت قابل تولید می باشد.

مچ دستکش به همراه لایه چرمی محافظ به ضخامت ۱ mm دوخته شده که سبب محافظت از رگ های مچ دست در برابر اشیا تیز و برنده می گردد.

از این محصول در صنایع پتروشیمی استفاده می گردد.