قیمت دستکش کار

قیمت دستکش کار یکی از مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. اما پیشنهاد می کنیم که قبل از پرداختن به قیمت دستکش کار آشنایی نسبی با این نوع دستکش ها داشته باشیم.

در ادامه خوتاهیم خواند:

اساس تعیین قیمت دستکش کار

قیمت دستکش کار یکی از مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

اما پیشنهاد می کنیم که قبل از پرداختن به قیمت دستکش کار آشنایی نسبی با این نوع دستکش ها داشته باشیم.
دستکش ها انواع مختلف و متنوعی دارند، از دستکش های ورزشی گرفته تا دستکش های زمستانی و یا حتی کار!

یکی از انواع دستکش ها که کاربرد بسیاری در مشاغل مختلف و متنوع دارد، دستکش کار است.
رعایت کردن نکات ایمنی در هنگام کار یکی از مهم ترین مشخصه هایی است که باید همیشه در نظر داشته باشیم و هنگام استفاده از ابزار ها، ایمنی را به طور کامل رعایت کنیم.

از جمله وسایل ایمنی که همیشه مورد توجه کاربران بوده و تاکید می شود که مورد استفاده قرار گیرد دستکش های ایمنی است.

دستکش کار چیست

احتمالا شما هم در هنگام کارکردن یک جوشکار، مکانیک، نصاب وسایل برقی و یا … دستکش هایی را دیده اید که این افراد به دست دارند.

این نوع دستکش ها که برای از دست ها به کار می روند را دستکش کار می نامند. دستکش های کار خود، انواع بسیار متنوعی دارند، به گونه ای که حتی از انواع دیگر دستکش مثل دستکش زمستانی یا ورزشی تنوع بالاتری دارند.

این دستکش ها با انواع مختلف متریال و نیز انواع مختلف کاربرد، طراحی، تولید و عرضه می شوند. . این نوع از دستکش ها با قالب دست ساخته و تولید می شوند و در برابر انواع آسیب ها از جمله برش، حرارت، ضربه، مواد شیمیایی، اسیدی و … بسیار مقاوم هستند.

اگر بخواهیم به کاربرد این دستکش ها در مشاغل و حرفه ها و صعنت ها اشاره کنیم، احتمالا به دلیل گستردگی بسیار بالا، مواردی را جا بیندازیم! اما از اهم کاربرد های دستکش های کار می توان به استفاده های آن ها در موقعیت های زیر اشاره کرد:


* کاربرد در صنایع ریخته گری ذوب آهن و…
* گاربرد در صنایع بلور سازی
* کاربرد در کارخانجات و کارگاه های تولیدی
* کاربرد در مشاغل مربوط بعه برق
* کاربرد در مشاغل ساختمان سازی
* کاربرد در جوشکاری
* کاربرد در صنایع کشتی سازی
* کاربرد در صنایع خودرو سازی
* کاربرد در مشاغل پزشکی و دارویی
* کاربرد در صنایع الکترونیکی
* کاربرد در صنایع شیمیایی و پتروشیمی
* کاربرد در راهسازی
و …

همانطور که اشاره کردیم به دلیل گستردگی بسیار بالا، نمی توان تمام کاربرد های این دستکش ها را ذکر کرد.
حال که با کاربرد این نوع از دستکش ها آشنا شدیم، بهتر است با موضوع قیمت دستکش کار بپردازیم.

از آنجا این دستکش ها در مشاغل مختلفی کاربرد دارند، بنابر این خواهان زیادی هم دارند و تعداد مشتریان آن ها بالاست. قیمت دستکش کار به نوع آن بستگی دارد.

برای مثال قیمت دستکش کار ضد برش با قیمت دستکش کار جوشکاری و یا با قیمت دستکش کار لاتکس یکسان نیست. بنابر این یکی از عوامل تعیین کننده قیمت دستکش کار نوع و کاربرد دستکش است.

مورد تاثیرگذار بعدی در تعیین قیمت دستکش کار، مواد اولیه و نیز استاندار ها و تکنولوژی های به کار رفته در ساخت آن است.

برای مثال دستکشی که از مواد بازیافتی توسط برندی نامعتبر تولید شده قابل مقایسه با یک دستکش خوش ساخت که توسط شرکتی معتبر همچون ایمن آریان تولیده شده قابل مقایسه نیست، بنابراین قیمت این دو نوع دستکش نیز یکسان نیست.

بیشتر بخوانیم : دستکش ایمنی

قیمت انواع دستکش کار

همانگونه که در بخش قبل نیز اشاره شد دستکش های کار انواع مختلفی دارند که هر کدام برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین قیمت انواع دستکش کار نیز متفاوت است چرا که مواد اولیه و نوع ساخت هر کدام از آن ها متفاوت است.

پس اگر بخواهیم در رابطه با قیمت انواع دستکش کار صحبت کنیم ابتدا باید با انواع آن آشنا شویم. برای آشنایی نسبی با انواع دستکش کار به موارد زیر اشاره می کنیم:

بسیاری دیگر از انواع دستکش کار وجود دارند که برای جلوگیری از بالا رفتن حجم مقاله به نام بردن تعدادی از آن ها بسنده می کنیم:
* دستکش آلومینیوم
* دستکش ضد لغزش
* دستکش ضد برش
* دستکش ضد برق
* و …
بنابر این با توجه به این تنوع بالا قیمت انواع دستکش کار را نمی توان مشخص کرد. برای اطلاع از قیمت انواع دستکش کار می توانید با تولیدی ایمن آریان در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانیم : دستکش کار چرمی

قیمت عمده دستکش کار

همان گونه که مشخص است، قیمت عمده دستکش کار از قیمت معمول آن به صرفه تر است؛ بنابر این کارفرمایان و افراد متقاضی خرید دستکش کار، به دنبال خرید عمده این محصول کاربردی می باشند.

برای خرید با قیمت عمده دستکش کار باید به سراغ تولیدی های معتبر رفت، تا علاوه بر کیفیت مناسب به کیفیت مناسب هم دست یافت.

حال شاید سوال شما این باشد که برای خرید با قیمت عمده دستکش کار به کدام تولیدی مراجعه کنیم؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مجموعه تولیدی ایمن آریان از مشتری محور ترین شرکت ها در ایران می باشد که با فروش عمده دستکش کار شرایطی آسان را برای مشتریان خود به وجود آورده است.

مزیت تولیدی ایمن آریان نسبت به سایر تولیدکنندگان، این است که این تولیدی به صورت عمده هم، محصولات خود را به فروش می رساند؛ 

انواع دستکش کار

این مجموعه با سابقه بیش از 10 سال سابقه کار که از نقاط قوت این تولیدی محسوب می شود، نسبت به سایر تولید کنندگان قیمت مناسب تر و بهتری را برای شما عزیزان فراهم می نماید.
برای ارتباط با کارشناسان ایمن آریان به سایت این مجموعه به آدرس www.imenarian.com مراجعه کنید و از بخش تماس با ما، با کارشناسان ما برای استعلام قیمت قیمت عمده دستکش کار ارتباط بگیرید.

بهترین دستکش کار باتوجه به قیمت

بهترین دستکش کار باتوجه به قیمت، دستکشی نیست که ارزانترین انتخاب باشد، بلکه دستکشی است که علاوه بر قیمت مناسب، دارای کیفیت مطلوبی نیز باشد.

بنابر این اگر دستکشی را با قیمت بسیار پایین تر از بازار مشاهده کردید، در خرید آن تردید کنید، چرا که متاسفانه تعدادی از شرکت های نامعتبر برای سود بیشتر اقدام به ساخت دستکش های بی کیفیت با قیمت بسیار پایین تر می کنند که در صورت خرید علاوه بر زیان اقتصادی از لحاظ جانی نیز متضرر خواهید شد؛ بنابر این قیمت دستکش کار نباید تنها ملاک در هنگام خرید باشد و به ویژگی های دیگر همچون کیفیت و برند و … هم باید توجه داشت.

البته در این بین شرکت های منصف معتبری همچون ایمن آریان با تولید دستکش های با کیفیت متناسب با تکنولوژِی روز، اقدام به ارائه آن با قیمت مناسب و معقول می کنند که می توانند بهترین انتخاب برای خرید این نوع از دستکش ها باشند.

لازم به ذکر است که تولیدی ایمن آریان در حال حاضر از بین انواع دستکش های ایمنی تنها به تولید دستکش های
دستکش کف چرم پشت برزنت (مهندسی) و دستکش کف چرم پشت برزنت (طرح کره ای) می پردازد.

در بازار دستکش کار به طور معمول قیمت دستکش کار بسته به قیمت و برند تولید کننده و مواد اولیه به کاربرده شده تعیین می شود که همین نکته باعث ایجاد تمایز بین دستکش با کیفیت و دستکش بی کیفیت می شود.

توجه به برند سازنده در هنگام خرید می تواند کمک شایانی به انتخاب بهترین دستکش کار با توجه به قیمت بکند.

قیمت دستکش کار بسیار متنوع و مختلف است در این بین تعداد زیادی از افراد و کارفرمایان به دلیل فشار های اقتصادی به دنبال دستکش کار ارزان هستند. نکته ای که در رابطه با خرید دستکش کار ارزان باید به آن توجه کرد، این است که در هنگام خرید دستکش باید به اعتبار فروشنده دقت کرد، چرا که ممکن است قیمت دستکش کار مناسب باشد ولی در مقابل کیفیت مطلوبی نداشته باشد و بعد از مدتی دستکش عملا بی استفاده شود؛ پس حتما به معتبر بودن دستکش در هنگام خرید دستکش کار ارزان توجه فرمایید.

همان طور که پیش تر نیز ذکر شد قیمت خرید عمده دستکش کار بسته به نوع آن و نوع قرار داد تعیین می شود.

البته در برخی سایت های اینترنتی با فروش خرد، قیمت هایی برای فروش دستکش کار ارائه می شود اما در سطح کلان قیمت خرید عمده دستکش کار در سایت ها مطرح نمی شود.

برای گرفتن قیمت خرید عمده دستکش کار با تولیدی ایمن آریان در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانیم : دستکش صنعتی

قیمت خرید انواع دستکش کار از فروشگاه اینترنتی

قیمت خرید انواع دستکش کار از فروشگاه اینترنتی متفاوت است چرا که هر مجموعه بسته به عوامل مختلف و سیاسیت های شرکت اقدام به فروش دستکش با قیمتی متفاوت می کند.

گاها قیمت خرید انواع دستکش کار از فروشگاه اینترنتی آنقدری متفاوت است، که این اختلاف قیمت به شکل معنا داری بین دو مجموعه، متفاوت و البته عجیب است.

باید به این نکته توجه داشت که سایت های اینترنتی فروش دستکش کار، به طور معمول در سطح کلان اقدام به فروش اینترنتی و ثبت سفارش نمی کنند بلکه این سفارشات از طریق کارشناسان مربوطه مجموعه ها ثبت می شود.

شرکت ها برای خرید و درخواست می توانند از طریق ارتباط مستقیم با تماس و یا از طریق آدرسی که در پایین ذکر می شود با ایمن آریان در ارتباط باشند.

لازم به ذکر است که تولیدی ایمن آریان در حال حاضر از بین انواع دستکش های ایمنی تنها به تولید دستکش های
دستکش کف چرم پشت برزنت (مهندسی) و دستکش کف چرم پشت برزنت (طرح کره ای) می پردازد.جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با شماره تلفن های ۰۲۱۵۵۲۵۷۹۱۳ تماس بگیرید

آدرس:
تهران، بزرگراه سعيدي، شهرك صنعتي چهاردانگه، خيابان هفتم آهنكاران (خيابان پانزدهم)، پلاك 58 

مشخصات دستکش کار

دستکش های کار از جمله مهم ترین ملزومات کار در کارگاه ها و کارخانجات هستند. اگر بخواهیم مشخصات دستکش کار خوب را بیان نماییم باید این موارد را ذکر کنیم:

* این دستکش ها باید در مقابل اشیا و اجسام برنده و تیز تا حد معقول و قابل قبولی مقاومت نمایند و از دست فرد، در مقابل بریدن و وارد آمدن جراحات حفاظت نمایند.

* اگر دستکش های کار از نوع شیمیایی آن است باید به خوبی از دستان در مقابل مواد شیمیایی محافظت کنند و تا حد معقولی مانع نفوذ مواد شیمیایی رایج در کارگاه ها و آزمایشگاه ها شوند.

قیمت دستکش کار در تهران

به منظوراینکه پرسنل و کارگران یک مجموعه تولیدی بتوانند به دوراز آسیب دیدن دست ها به فعالیت های فیزیکی خود ادامه دهند باید از دستکش های ایمنی کاراستفاده کنند. تجهیزات محافظتی دست دستان شما را از تمامی آسیب های ممکنه در فعالیت های روزانه محافظت میکند و دربرخی مجموعه ها ی ویژه استفاده از آن الزامی میباشد. دستکش های حفاظتی کار در انواع گوناگونی تولید میشوند وهر یک به نوعی میتواند در حفاظت از دستان نقش موثری داشته باشند. دستکش های ایمنی کارنه تنها در مجموعه های تولیدی بلکه در کلیه محیط های کاری خشن مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد بسیاری نیز پیدا کرده است.
مجموعه ی تولیدی ایمن آریان برترین تولید کننده ی تخصصی انواع مختلف محصولات ایمنی چرمی درایران است. تاکید بربرترین بودن ایمن آریان ؛ پشتوانه ای از قدمت، تجربه، تحقیق علمی و میدانی را پشت سر خود دارد. استفاده ازمواد اولیه شرکت های معتبر در صنعت چرم و پارچه و بهره گیری از نیروهای ماهر در تولید، سبب تمایز محصولات تولیدی توسط این شرکت در قیاس با محصولات مشابه در بازار گردیده است.
جهت کسب مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره تلفن02155257913 تماس حاصل فرمایید یا بمنظور کسب مشاوره و خرید حضوری به ادرس – تهران، بزرگراه سعيدي، شهرك صنعتي چهاردانگه، خيابان هفتم آهنكاران (خيابان پانزدهم) – مراجعه بفرمایید .همکاران ما در شرکت تولیدی ایمن آریان همواره آماده پاسخ گویی شما عزیزان می باشند..

موقعیت مکانی شرکت تولیدی ایمن آریان در تهران

سخن پایانی:
در این مطلب در رابطه با قیمت دستکش کار و عوامل موثر بر آن و نیز راهکار های خریدی خوب صحبت کردیم. با توجه به گسترش این نوع از دستکش ها و کاربرد روز افزون آن ها، احتمالا شما هم روزی برای انجام کار های خود نیاز به یک جفت دستکش کار داشته باشید، پس چه بهتر است که با آگاهی از نکات خرید و قیمت دستکش کار، به سراغ انتخاب این محصول کاربردی بروید.

سوالات متداول قیمت دستکش کار

از آنجا این دستکش ها در مشاغل مختلفی کاربرد دارند، بنابر این خواهان زیادی هم دارند و تعداد مشتریان آن ها بالاست. قیمت دستکش کار به نوع آن بستگی دارد.

برای مثال قیمت دستکش کار ضد برش با قیمت دستکش کار جوشکاری و یا با قیمت دستکش کار لاتکس یکسان نیست. بنابر این یکی از عوامل تعیین کننده قیمت دستکش کار نوع و کاربرد دستکش است.

مورد تاثیرگذار بعدی در تعیین قیمت دستکش کار، مواد اولیه و نیز استاندار ها و تکنولوژی های به کار رفته در ساخت آن است.

برای مثال دستکشی که از مواد بازیافتی توسط برندی نامعتبر تولید شده قابل مقایسه با یک دستکش خوش ساخت که توسط شرکتی معتبر همچون ایمن آریان تولیده شده قابل مقایسه نیست، بنابراین قیمت این دو نوع دستکش نیز یکسان نیست.

در بازار دستکش کار به طور معمول قیمت دستکش کار بسته به قیمت و برند تولید کننده و مواد اولیه به کاربرده شده تعیین می شود که همین نکته باعث ایجاد تمایز بین دستکش با کیفیت و دستکش بی کیفیت می شود.

توجه به برند سازنده در هنگام خرید می تواند کمک شایانی به انتخاب بهترین دستکش کار با توجه به قیمت بکند.

* این دستکش ها باید در مقابل اشیا و اجسام برنده و تیز تا حد معقول و قابل قبولی مقاومت نمایند و از دست فرد، در مقابل بریدن و وارد آمدن جراحات حفاظت نمایند.

* اگر دستکش های کار از نوع شیمیایی آن است باید به خوبی از دستان در مقابل مواد شیمیایی محافظت کنند و تا حد معقولی مانع نفوذ مواد شیمیایی رایج در کارگاه ها و آزمایشگاه ها شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *