فروش دستکش کار

فروش دستکش کار به دلیل کاربرد وسیع آن در مناطق و مکان های زیادی بفروش می رسد، از تولیدی های کوچک و بازار و مغازه ها گرفته تا تولیدی های بسیار بزرگ؛ برای اینکه پرسنل و کارگران فعال در یک مجموعه تولیدی، بتوانند بدون آسیب دیدن دست ها به فعالیت خود ادامه دهند باید از این نوع دستکش های کار استفاده نمایند.
در ادامه خواهیم خواند:

نحوه فروش دستکش کار

فروش دستکش کار به دلیل کاربرد وسیع آن در مناطق و مکان های زیادی انجام می شود، از تولیدی های کوچک و بازار و مغازه ها گرفته تا تولیدی های بسیار بزرگ؛ برای اینکه پرسنل و کارگران فعال در یک مجموعه تولیدی، بتوانند بدون آسیب دیدن دست ها به فعالیت خود ادامه دهند باید از این نوع دستکش های کار استفاده نمایند.

مجموعه ی ما سال هاست که اقدام به فروش دستکش کار در انواع مختلف نموده است. این تولیدی فروش دستکش کار همچنین به صورت عمده انواع دستکش ها را به فروش می رساند.
یکی از مهم ترین و اصلی ترین اهداف خرید و فروش دستکش کار، حفاظت بیشتر از آسیب های شیمیایی و مکانیکی در برابر همه آسیب های شایع در محل کار است، اگر این شرایط برآورده نشود، در واقع فروش دستکش کار بی فایده خواهد بود.

تجهیزات حفاظت کننده از دست، از جمله تجهیزاتی است که دستان شما را از هر گونه آسیب احتمالی که در زمان انجام فعالیت های روزانه ممکن است رخ دهد، محافظت میکند و جزو تجهیزاتی نیز محسوب میشوند که در بعضی مجموعه ها استفاده از آن الزامی می باشد.

نحوه فروش دستکش کار
بسیاری از کارگران در محیط های کاری خود، با اسید، اجسام برنده و تیز ، مواد داغ، مایعات سمی و … برخورد دارند. برای تامین امنیت آنها، تنها استفاده از دستکش صنعتی کافی نیست، اما تا حد خیلی زیادی می توان با استفاده از این نوع دستکش ها، از خطرات محیط کاری کاست. فروش دستکش کار و ایمنی در انواع و اقسام مختلف بفروش می رسد، که هرکدام از این روش ها، ارتباطی مستقیم با فروشندگان ما بدون واسطه می باشد. فروش دستکش کار در ایمن آریان نه تنها به شکل آفلاین و آنلاین بلکه این نوع فروش دستکش کار به صورت حضوری نیز انجام می پذیرد و شما میتوانید به مرکز فروش دستکش کار ما در تهران، بزرگراه سعيدي، شهرك صنعتي چهاردانگه، خيابان هفتم آهنكاران (خيابان پانزدهم)، پلاك 58 کدپستی: 3319164575 مراجعه و سفارشات خود را ثبت نمایید. فروش دستکش کار در انواع مختلف و با ویژگی های متنوع به فروش می رسد؛ بنابراین فراموش نکنید که هنگام خرید این دستکش ها، ابتدا به نوع فعالیتی که قصد داریم با این دستکش ها انجام دهیم توجه شود.

فروش عمده دستکش کار

امروزه تولیدکنندگان مختلفی در سراسر کشور در حال تولید و فروش عمده دستکش کار هستند، این تولیدکنندگان با توجه به استانداردهای مختلف و همچنین با استفاده از دستگاه‌ های پیشرفته و دانش روز دنیا این محصولات را طراحی و تولید می‌ کنند.

فروش عمده دستکش‌ کار تولید شده به روش‌های متفاوتی از جمله فروش مستقیم و غیرمستقیم، حضوری و یا در فروشگاه‌ های اینترنتی معتبر و مجاز به فروش می ‌رسد.

برای سفارش و خرید دستکش های کار بهتر است از طریق توزیع‌ کنندگان معتبر و تایید شده اقدام نمایید. اگر برای خرید دستکش و انتخاب سایز و نوع آن به راهنمایی نیز نیاز دارید می ‌توانید به صورت مستقم با کارشناسان ایمن آریان تماس حاصل نمایید.

از جمله مزایای این نوع خرید، می ‌توان به امکان خرید انواع دستکش کارگری، دستکش کار ضد آب، دستکش کار جذب و … به راحتی و بدون مراجعه به بازار اشاره کرد.

همچنین در این نوع خرید و فروش دستکش کار، علاوه بر میزان تخفیف و قیمت مناسبی که از آن بهره‌مند می ‌شوید، می ‌توانید با خرید دستکش کار عمده آن را با قیمت پایین‌ تری نیز دریافت کنید.

باید اعلام کنیم که امکان فروش دستکش کار به صورت عمده برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است. فروش عمده دستکش کار، از خدمات تولیدی ایمن آریان می باشد و باید این نکته را اضافه کنیم که قیمت تمامی محصولات به صورت عمده است و شما می توانید با قیمتی بسیار بصرفه تر، این نوع دستکش ها را از ما خریداری نمایید.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران

1-آیا دستکش کار باید تنگ باشد یا گشاد؟

 

شایان ذکر است که دستکش‌ها در ابتدا باید محکم باشند، اما در حد معقول، قابلیت کشش را داشته باشند تا متناسب با دست باشند. متأسفانه، دستکشی که خیلی بزرگ باشد امکان پذیر نیست! شما به راحتی می توانید اندازه دست خود را از خانه و با استفاده از یک متر اندازه گیری کنید!

2- سه قانون در مورد دستکش چیست؟

 

هنگامی که آنها را پوشیدید، دستکش ها را از نظر پارگی یا پارگی بررسی کنید. هرگز به دستکش دمید. هرگز دستکش ها را نچرخانید تا راحت تر بپوشید. الزامات نظارتی محلی خود را بررسی کنید.

3-اندازه دست های خود را برای دستکش چگونه تعیین می کنید؟

 

یک نوار اندازه گیری را به دور دست غالب خود درست زیر بند انگشتان، به استثنای انگشت شست، بپیچید و یک مشت بسازید. این اندازه گیری اندازه دستکش «عرض دست» شماست.

بیشتر بخوانیم : دستکش کار

قیمت فروش عمده دستکش کار

حدود قیمت فروش عمده دستکش‌ کار با توجه به نوع و کاربری آن مختلف و متفاوت است. به همین دلیل نمی ‌توان عدد مشخصی را برای قیمت فروش عمده دستکش کار عنوان نمود.

از طرفی ممکن است دو دستکش کار به دلیل تفاوت در طراحی، ساخت و مواد اولیه مورد استفاده شده، قیمت متفاوتی داشته باشند.

برای مثال قیمت دستکش کار چرم، نسبت به بعضی دیگر از انواع این محصول گران ‌تر است.برخی از دستکش‌ ها طراحی ویژه‌ای دارند و برای کارهای سنگین، مناسب تر هستند.

این دستکش ‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به ‌فردی همانند چنگش مناسب در همه ی شرایط خشک و مرطوب هستند. مواردی از این دست و همچنین استفاده از بافت‌ های ضد لغزش بر روی دستکش، در قسمت‌ های سر انگشت و کف دست، باعث بالا رفتن قیمت تمام شده دستکش و فروش دستکش کار با قیمت بالاتری می ‌شود.
وجود یا عدم وجود آستر در دستکش نیز، در تعیین قیمت فروش عمده دستکش کار موثر است. در ادامه در یک لیست، برخی از ویژگی‌ های تاثیرگذار بر قیمت خرید و فروش دستکش کار را عنوان می کنیم:
وجود بافت ضد لغزش
نوع کاربری آنها
چنگش مناسب
جنس آنها
آستر
مقاومت یا عدم مقاومت در برابر مواد شیمیایی همانند استون، متانول و… همه این ها از جمله مواردی بودند که در فروش دستکش کار نقش اساسی و مهمی را دارند.

بیشتر بخوانیم : قیمت دستکش کار

پخش عمده دستکش کار

مشتریان سازمانی جایگاه ویژه ای را در سازمان فروش ایمن آریان دارند؛ لذا ایمن آریان برای فروش دستکش کار و همچنین پخش عمده دستکش کار برای کارخانجات و سازمان ها، خط جداگانه ای را در نظر گرفته و برنامه ی ویژه ای جهت پیگیری این نوع سفارشات دارد.

ایمن آریان جهت فروش دستکش کار، شرایطی برای کارشناسان فروش خود به صورت آفلاین ایجاد نموده تا با پاسخگوئی به نیاز های بازار و کارخانجات در فروش دستکش کار، خود را جزء شایسته ترین ها در کشور قرار دهد.

(شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی ایمن آریان با ما پیوسته در ارتباط باشید.)

قیمت عمده دستکش کار

ایمن آریان جزء مشتری محورترین تولیدی ها در زمینه فروش دستکش کار و همچنین فروش انواع دیگر دستکش های ایمنی در ایران می باشد که با پخش عمده و فروش دستکش کار، شرایط آسانی برای مشتریان خود به وجود آورده است.

دسترسی آسان، قیمت مناسب و ارسال به موقع امکاناتی است که تولیدی ایمن آریان در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان خود فراهم نموده است.

همچنین مشتریان خرید عمده دستکش کار می توانند به طور مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط و تمامی سوالات خود را درباره فروش دستکش کار و انواع دیگر دستکش ها بپرسند.

مشخصات دستکش کار چیست ؟

قبل از خرید و فروش دستکش کار، لازم است شما عزیزان اطلاعاتی کلی درباره این نوع دستکش ها و انواع آنها داشته باشید؛ پس سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر خود کند، این است که مشخصات دستکش کار چیست ؟ و این دستکش ها چه ویژگی هایی دارند ؟
با توجه به اینکه انواع دستکش کار وجود دارد و هر کدام از آنها در موقعیت ها و زمان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، در وهله اول برای ما مهم است که بدانیم دستکش کار چیست و از آن چگونه باید استفاده کرد.

دستکش کار وسیله ای مهم و کاربردی است که از جنس های مختلفی تشکیل شده است. برای مشخص نمودن هرچه بیشتر مشخصات دستکش کار، برخی از انواع آنها و مواد بکار رفته در آنها را به صورت خلاصه شرح می دهیم.
از انواع دستکش کار میتوان به دستکش کار ضد برق، دستکش کار حرارتی، دستکش کار ضد اسید و مواد شیمیایی، دستکش کار برزنتی، دستکش کار ضد برش، دستکش کار سربی، دستکش کار ضد لغزش، دستکش کار آلومینیوم، دستکش فلزی، دستکش کار ضد ضربه، دستکش کار چرمی، دستکش ضد آب، دستکش کار نخی، دستکش کار وینیل، دستکش کار کلراید (PVC) و … اشاره کرد.
برای ساخت و تولید انواع دستکش های ایمنی و کارگری از مواد مختلفی استفاده می شود تا حداکثر حفاظت و کارآیی برای دستان حاصل شود.

دستکش باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که تا حد امکان نرم و با دوام باشد و در عین حال نیز ایمنی دستان را تامین نماید.

از انواع مواد سازنده دستکش کار میتوان به چرم طبیعی، چرم مصنوعی، پلی اورتان (PU)، پی وی سی (PVC)، نیتریل (Nitrile)، لاتکس (Latex)، نئوپرن/کلروپرن (NEOPRENE / CHLOROPRENE)، کتان (COTTON) اشاره کرد.

بیشتر بخوانیم : دستکش جوشکاری

سفارش دستکش کار عمده به صورت اینترنتی یا تلفنی

فروش دستکش کار عمده با بهترین کیفیت، نازل ترین قیمت و بهترین بسته بندی در تولیدی ما انجام می شود و به دلیل قیمت ارزانی که برای آن در نظر گرفته ایم سبب شده است تا مشتریان زیادی جذب آن شوند.

همانطور که مستحضرید فروش دستکش کار در ایمن آریان به صورت عمده انجام می پذیرد. فروش دستکش کار مناسب جهت استفاده در صنعت و کارخانجات همواره یکی از دغدغه های کارفرمایان بوده و نیز هست.

فروش دستکش کار ارزان نیز به دلیل صرفه اقتصادی بهتر همیشه مورد توجه قشر آسیب پذیر جامعه من جمله کارگران عزیز بوده است.

قیمت این نوع دستکش های ارائه شده با عنوان ارزان، هیچ تفاوتی با نمونه های دیگر ندارد و قیمت پایین دستکش ها به دلیل خرید عمده از کارخانه می باشد.

این دستکش ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و دارای ارزش خرید بالایی نیز می باشند. یکی از روش های فروش دستکش کار به صورت عمده که امروزه در بسیاری از مراکز فروش باب شده است، عرضه مستقیم و بدون واسطه است که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

فروش دستکش کار در این روش باعث می شود که تولید کننده شخصاً خودش تمامی محصولاتش را به فروش برساند و هیچ گونه واسطه ای بین تولید کننده و مشتريان وجود نداشته باشد؛ همین روش فروش دستکش کار موجب می شود هزینه های اضافی مربوط به رابط ها حذف شوند و نرخ و قیمت محصول مورد نظر به طور قابل ملاحظه ای بسیار کاهش پیدا کند.

لازم به ذکر است که تولیدی ایمن آریان در حال حاضر از بین انواع دستکش های ایمنی تنها به تولید دستکش های
دستکش کف چرم پشت برزنت (مهندسی) و دستکش کف چرم پشت برزنت (طرح کره ای) می پردازد.جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با شماره تلفن های ۰۲۱۵۵۲۵۷۹۱۳ تماس بگیریدو برای ارتباط با کارشناسان و ثبت سفارش از طریق کارشناسان بخش فروش، به وبسایت ایمن آریان به نشانی زیر مراجعه نمایید.
www.imenarian.com

فروش دستکش کار در تهران

به منظوراینکه پرسنل و کارگران یک مجموعه تولیدی بتوانند به دوراز آسیب دیدن دست ها به فعالیت های فیزیکی خود ادامه دهند باید از دستکش های ایمنی کاراستفاده کنند. تجهیزات محافظتی دست دستان شما را از تمامی آسیب های ممکنه در فعالیت های روزانه محافظت میکند و دربرخی مجموعه ها ی ویژه استفاده از آن الزامی میباشد. دستکش های حفاظتی کار در انواع گوناگونی تولید میشوند وهر یک به نوعی میتواند در حفاظت از دستان نقش موثری داشته باشند. دستکش های ایمنی کارنه تنها در مجموعه های تولیدی بلکه در کلیه محیط های کاری خشن مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد بسیاری نیز پیدا کرده است.
مجموعه ی تولیدی ایمن آریان برترین تولید کننده ی تخصصی انواع مختلف محصولات ایمنی چرمی درایران است. تاکید بربرترین بودن ایمن آریان ؛ پشتوانه ای از قدمت، تجربه، تحقیق علمی و میدانی را پشت سر خود دارد. استفاده ازمواد اولیه شرکت های معتبر در صنعت چرم و پارچه و بهره گیری از نیروهای ماهر در تولید، سبب تمایز محصولات تولیدی توسط این شرکت در قیاس با محصولات مشابه در بازار گردیده است.
جهت کسب مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره تلفن02155257913 تماس حاصل فرمایید یا بمنظور کسب مشاوره و خرید حضوری به ادرس – تهران، بزرگراه سعيدي، شهرك صنعتي چهاردانگه، خيابان هفتم آهنكاران (خيابان پانزدهم) – مراجعه بفرمایید .همکاران ما در شرکت تولیدی ایمن آریان همواره آماده پاسخ گویی شما عزیزان می باشند..

موقعیت مکانی شرکت تولیدی ایمن آریان در تهران

سخن پایانی

فروش دستکش کار به شکل مستقیم بر عهده مراکز فروش معتبری است که بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را تولید میکنند و آن را با کم ترین قیمت به مشتری عرضه می نمایند، خرید و فروش دستکش کار به صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتری این امکان را می دهد که از خرید خود کاملا مطمئن باشد و با اطمینان کامل خرید کند.

بنابراین مشتری با انتخاب روش درست و ارتباط مستقیم با فروشنده، بهترین و مرغوب ترین محصول را می تواند از فروشنده و تولید کننده معتبر داخلی خریداری نماید، بدون نیاز به طی کردن مسافت طولانی و یا محدودیت زمانی و مکانی که در پیش روی مشتری وجود دارد.

سوالات متداول فروش دستکش کار

فروش دستکش کار به دلیل کاربرد وسیع آن در مناطق و مکان های زیادی انجام می شود، از تولیدی های کوچک و بازار و مغازه ها گرفته تا تولیدی های بسیار بزرگ؛ برای اینکه پرسنل و کارگران فعال در یک مجموعه تولیدی، بتوانند بدون آسیب دیدن دست ها به فعالیت خود ادامه دهند باید از این نوع دستکش های کار استفاده نمایند.

حدود قیمت فروش عمده دستکش‌ کار با توجه به نوع و کاربری آن مختلف و متفاوت است. به همین دلیل نمی ‌توان عدد مشخصی را برای قیمت فروش عمده دستکش کار عنوان نمود.

از طرفی ممکن است دو دستکش کار به دلیل تفاوت در طراحی، ساخت و مواد اولیه مورد استفاده شده، قیمت متفاوتی داشته باشند.

برای ساخت و تولید انواع دستکش های ایمنی و کارگری از مواد مختلفی استفاده می شود تا حداکثر حفاظت و کارآیی برای دستان حاصل شود.

دستکش باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که تا حد امکان نرم و با دوام باشد و در عین حال نیز ایمنی دستان را تامین نماید.

از انواع مواد سازنده دستکش کار میتوان به چرم طبیعی، چرم مصنوعی، پلی اورتان (PU)، پی وی سی (PVC)، نیتریل (Nitrile)، لاتکس (Latex)، نئوپرن/کلروپرن (NEOPRENE / CHLOROPRENE)، کتان (COTTON) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *